08f1ee01-65ba-4a32-b86d-15f32a350dfe

 

Ticaret hayatımıza Güvenler Tarım Ürünleri ünvanıyla 1995 yılında  Polatlı eski ticaret borsasında hububat ticareti ile başladık. Polatlı coğrafi konumu ve iklim koşulları gereği Türkiye’nin önemli  tahıl ambarlarından bir tanesidir. İlk yıllarımızda ağırlıklı olarak Un fabrikalarına buğday tedariğinde bulunduk. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kaliteden ödün vermemeyi ve Polatlı çiftçisine güvenilir hizmet sunmayı kendimize ilke edindik. Hububat ticaretine yoğun bir şekilde devam ederken Toros Tarım ile  bayilik sözleşmemizi imzalayarak iç Anadolu bölge bayiisi olduk. Toros tarımın tarlada izimiz berekete sözümüz var mottosundan hareketle her geçen gün müşteri portföyümüzü geliştirdik ve bugün bölgemizde bilinen, güvenilir bir marka haline geldik. Güvenler Tarım Ürünleri olarak gübre satışımızı her geçen gün arttırdık ve bugün gübre konusunda bölgemizde tanınan bir firmayız. Güvenler Tarım Ürünleri olarak satışımızdaki başarımızdan dolayı 2013, 2015, 2016, 2017, 2018 yıllarında İç Anadolu Bölgesi satış üçüncülüğü ödüllerini aldık. Bugün pazar payını bölgesinde ciddi derecede arttırmış ve daha fazlasını hedefleyen bir firmayız. Ticaret hayatımıza başladığımız günden beri işimizi ve geleceğimizi sahiplenir, üründe, hizmette ve sektör trendlerinde yenilikçi davaranır ve doğaya, paydaşlarımıza ve insanlara saygılı davranırız.

Şu an hububat alım, satımı ve Toros Tarım İç Anadolu bölge bayiliğimizi Polatlı Yeni Ticaret Borsasında devam ettirmekteyiz.Un fabrikalarına buğday tedariğine ve gübre ticaretine devam ediyoruz. Güvenler Tarım Ürünleri olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar insanlığın var oluşunun kökeninde tarım, yetişen her ürünün ardında ise çiftçinin emeği ve alın terinin olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Firma olarak kaliteden ve güvenden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla çiftçilerimize ve sektörümüze kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ve Tarıma ve Türk çiftçisine destek vermek amacıyla, çiftçimizi son teknoloji ile üretilen tarımsal ürünlerle buluşturmayı kendimize misyon biliyoruz. Soframızdaki ekmeği borçlu olduğumuz tüm çiftçilerimize teşekkürlerimizle.

Saygılarımla.

Misyonumuz

Biz, Tarım Ürünleri ve ona bağlı yan sektörlerde faaliyet göstermekteyiz. Çiftçilerimize en son teknoloji ile üretilen ürünleri güvenle sunarız.
Uzun vadede başarının kaliteden geçtiğini bilir, her koşulda üretime katkıda bulunuruz, kaliteli iş yapar, her yönden bize güven duyulmasını sağlarız.
Her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Güvenler Tarım Ürünleri olarak hizmet verdiğimiz siz değerli üreticilerimizi, birlikte çalıştığımız firmaları ve çalışanlarımızı bir aile olarak görmekteyiz.
Güvenler Tarım, teknik ve ekonomik olarak sektörün en son yeniliklerini kullanan, pazarda tanınan, güvenilir ve köklü bir firmadır
Bir sonraki işini daha da kaliteli yaparak sektöründe güvenilir olduğunu, yelpazeyi sürekli genişleterek, çiftçisine  a kaliteyi sunmayı hedeflemektedir.

 

DAİMA KALİTE VE GÜVENİN TEMSİLCİSİ OLACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ.